Wegańska pizza Dąbrowa Górnicza

W ostatnich latach coraz więcej restauracji w Dąbrowie Górniczej zaczyna kierować swoją ofertę do wegetarian oraz wegan. Cały czas jednak ciężko jest znaleźć dobre wegańskie jedzenie w mieście. Coraz więcej w sieci pytań gdzie zjeść najlepszą wege pizzę w Dąbrowie Górniczej? Do jakiej restauracji iść we dwoje, aby zjeść zdrowe jedzenie? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie zapraszamy do pizzerii To jest To w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Storczyków 1a.

Najlepsza Wege Pizzeria w mieście

Pizzeria To jest to jest miejscem, w którym każdy weganin znajdzie coś dla siebie. Oferujemy jedzenie w 100% roślinne. Ogromny wybór kolorowych, zdrowych i pysznych dań zadowolił już niejednego wybrednego miłośnika bezmięsnego jedzenia. Naszymi popisowymi wegańskimi daniami są pizze. Jeżeli szukasz idealnej wegańskiej pizzy koniecznie zapoznaj się z naszym menu. Poniżej nasze najczęściej zamawiane wege pizze:
  • To jest Wege 1 (Pizza z sosem pomidorowym, mozzarellą, czosnkiem, mixem pieczonych warzyw),
  • To jest Wege 2 (Pizza z mozzarellą, sosem pomidorowym, papryką pieczoną, oliwkami, pomidorkami cherry, parmezanem).

Szukasz taniej Wegańskiej Restauracji?

Nasza pizzeria w odróżnieniu od drogich restauracji Dąbrowy Górniczej gwarantuje wyśmienity smak i atrakcyjną cenę. Proponujemy dania roślinne w wydaniu z wyższej półki i bardzo elegancko. Szukasz restauracji na romantyczną kolację, lub spotkanie ze znajomymi? Nie możesz zapomnieć o naszej propozycji. Tylko u nas jedzenie wegańskie specjalnie dla Ciebie.