Restauracja Dąbrowa Górnicza

Restauracja To jest To, serwuje przede wszystkim oryginalną, włoską pizzę. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie składniki, które znajdują się na pizzy, pochodziły z Włoch. Dzięki temu każdy klient odwiedzający naszą restaurację może poczuć namiastkę Włoch w Dąbrowie Górniczej.

Pizza z najlepszymi składnikami

Pizza, bazująca na oryginalnych serach, włoskim salami, kiełbasie chorizo ma swoich wiernych fanów i rzeszę wieloletnich Klientów. Pomimo dużej liczby lokali, oferujących włoską pizzę, to Restauracja To jest To, jest jedną z najpopularniejszych restauracji w Dąbrowie Górniczej. Nasze menu jest skomponowane w taki sposób, aby zaspokoić gusta, nawet najbardziej wybrednych klientów.

Gdzie znajduje się najbardziej klimatyczna restauracja w Dąbrowie Górniczej?

Każdy dzień to nowe eksperymenty, za które odpowiadają najlepsi pizzermeni w Dąbrowie Górniczej. Pizza POPULARES ÜBER ALLES z mozzarellą, szynką cotto, pieczarkami, czy Pizza Los Pollos z kurczakiem, marynowanym kaktusem, kukurydzą, jalapeno. To tylko jedne z wielu propozycji kulinarnych naszej restauracji. Restauracja To jest to, sprawdzi się zarówno na pierwszą randkę, spotkanie towarzyskie, jak i biznesowe. Jeżeli szukasz klimatycznej restauracji w Dąbrowie Górniczej to koniecznie, musisz do nas zajrzeć.